Pozostałe

Aktywność zawodowa Romana Ziemiana

Off 2
Aktywność zawodowa Romana Ziemiana
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Roman Ziemian w pokazach Ferrari Challenge pokazał swoje następne wcielenie, czyli kierowcy. Pojawił się w szeregach grupy wyścigowej Octane 126. Tym samym, spełnił swoje marzenia. Już wcześniej pojawiał się na torach z konkurencyjnymi markami, ale sporą sympatię ma do Ferrari. U progu kariery kierowca ścigał się w kategoriach półprofesjonalnych i mimo nieszczęśliwego zdarzenia jaki przeżył w przeszłości zdecydował się wrócić do sportu samochodowego. Roman Ziemian darczyńca ma sporo hobby, a uczestnictwo w zawodach jest wybraną z nich. Poza działalnością w sporcie pochodzący z Wrocławia biznesmen zaangażowany jest w działalność filantropijną i społeczną w wielu krajach. Podkreśla on, że jego zaangażowanie jest efektem tego, iż zadaniem biznesu jest dawanie możliwości rozwoju na przykład ludziom sztuki. Z tego względu podjął decyzję o tym żeby zakupić skrzypce Stradivariusa. Założyciel FutureNet wskazuje, że prowadzi działania społecznie odpowiedzialne.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Prostytutka Na Urodziny

    Prostytutka Na Urodziny Siedziałem w mieszkaniu i czekałem. Dzisiaj były moje 19-te urodziny i postanowiłem sprawić sobie prezent. Tym prezentem miała być dziewczyna. Wstyd przyznać, ale byłem jeszcze prawiczkiem. Dlatego też uznałem, że nadszedł właśnie moment, aby ten stan rzeczy zmienić. Aby ten pierwszy raz był naprawdę szczególny potrzebowałem dziewczyny, która znała się na rzeczy….

  • Mamuśka Nauczycielka

    Mamuśka Nauczycielka Jak zwykle wkroczyłam na salę wykładową pewnym krokiem. Uczyłam już trzeci rok, więc zdążyłam się nauczyć, że przed studentami nie wolno okazywać tremy. A z tremą miałam problemy od dzieciństwa. Odkąd pamiętam, bałam się przed każdym publicznym wystąpieniem – począwszy od akademii szkolnych, kiedy chodziłam jeszcze do szkoły podstawowej, aż do teraz, kiedy…