Pozostałe

Hairdressers ealing

Off 2
Hairdressers ealing
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Fryzura typu Birkin – coraz modniejsza
Birkin należycie kojarzy się z potęgą, jaką jest Dom Mody Birkin, a przede wszystkim z królestwem torebek. Tu, mimo, iż jesteśmy nieustannie blisko trendów, gra toczy się o powiązanie z całkiem inną figurą. Tak jak na wybiegach podziwiamy galanteryjne cuda projektanta Hermesa Birkin, tak pośród światowej klasy fryzjerów rekordy renomy bije grzywka w stylu Birkin. Jest to forma cięcia określona tak na cześć francuskiej piosenkarki Jane Birkin, jaka jako pierwsza rozpropagowała ten wzór w latach 70-tych. Pełna tajemnica zasadza się tu na seksownym przysłonięciu twarzy za pomocą grzywki, a w rezultacie naturalnym, ale równocześnie kocim spojrzeniem zza firanki włosów. Własnego czasu uczyniła ona furorę na wybiegach Gucciego, w następnej kolejności pomysł przeniosły na czerwony dywan gwiazdy oraz od tamtej pory grzywka ta na stałe widniała w sercach fashionistek – przetestuj Ealing hairdressers. Cóż ma prawo być atrakcyjniejszego niż połączenie takiej fryzury z czerwoną torebką oraz w dodatku posiadać obie te rzeczy w stylu Birkin. Zdaje się, że to wystarczy jedynie, żeby posiadać pewność siebie wartą hollywoodzkich celebrytek.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Orgia Na Urodzinach

    Orgia Na Urodzinach Siedzieliśmy w pokoju i powoli zaczynaliśmy się nudzić. Przyjęcie urodzinowe powoli się kończyło i praktycznie zostaliśmy jedynie my, tzn. ja i moja koleżanka Ania, jej chłopak Darek, kumpel Darka Marek i Andrzej (solenizant). Siedzieliśmy tak, ponieważ najbliższy autobus miał być dopiero za półtorej godziny. Gapiliśmy się bezmyślnie w telewizor, zastanawiając się co…

  • Ostre Ruchanie Mojej Kuzynki

    Ostre Ruchanie Mojej Kuzynki Sylwia jest o rok starsza ode mnie i jest moją kuzynką. Zawsze mi się podobała. Miała ładną twarz i nogi, zgrabny tyłeczek i śliczne cycuszki. W któreś święta przyjechała do mnie i była u mnie kilka godzin. Miała na sobie jasną bluzeczkę z dość dużym dekoltem i czarną spódniczkę za kolana….