Pozostałe

Serwis Perkins

Off 3
Serwis Perkins
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Możliwość kupna silników i podzespołów Perkins oraz przeprowadzenia prac serwisowych
Możliwość zakupu silników i podzespołów Perkins a także przeprowadzenia prac serwisowych oferuje sklep AGE – POWER. Pośród elementów jakie można zakupić udostępnione zostają: cewki gaszenia, korbowody, panewki korbowodowe, pompy wody, śruby głowicy, tulejki korbowodów, wałki rozrządu, czujniki, pierścienie tłokowe, półpierścienie oporowe, wały korbowe, filtry, pompki paliwa, tłoki, wieńce koła zamachowego, panewki główne, rozruszniki, tuleje cylindrów, uszczelki i uszczelniacze oraz zawory. Serwis pogwarancyjny odnosi się do wszystkich typów silników producenta Perkins. Wszystkie serwis Perkins rozprowadzane są w całej Polsce. Na prace remontowe główne silników przysługuje 12 miesięczna gwarancja. Jako, że we wskazanym sklepie udostępnione są tylko oryginalne części zamienne, można spodziewać się, że będą funkcjonowały bardzo dobrze. Na witrynie AGE – POWER wszystkie elementy są dokładnie scharakteryzowane, co ułatwi kupno pod kątem poszczególnych parametrów.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Hardcore Z Bliźniaczkami

    Hardcore Z Bliźniaczkami W dyskotece poznałem Ewę i Anię, dwie piękne blondynki o dużych biustach. Jak się okazało były to siostry, bliźniaczki. Od samego początku przypadliśmy sobie do gustu. Przetańczyliśmy wspólnie, we trójkę, całą dyskotekę. Już w czasie tańczenia zaczęły się erotyczne podteksty. Po dyskotece, dziewczęta zaprosiły mnie do siebie. Oczywiście z radością przyjąłem zaproszenie….

  • Seks Na Korepetycjach

    Seks Na Korepetycjach Teresa była dyplomowaną tłumaczką języka angielskiego. Oprócz angielskiego znała także bardzo dobrze język niemiecki i francuski, w związku z czym czasami udzielała korepetycji z tych języków. Jednym z jej uczniów był 18-letni Maciek – syn jej przyjaciółki. Zaczęła go właśnie przygotowywać do zbliżającego się egzaminu maturalnego. Maciek przychodził trzy razy w tygodniu…